REZERVAČNÍ SYSTÉM

Čtěte prosím pozorně  a pokud si nebudete vědět s rezervačním systémem rady, neváhejte nás kontaktovat.

REZERVACE

  • Nově si naši klienti z kurzů pro dospělé budou jednotlivé hodiny rezervovat on-line přes rezervační systém do kterého je potřeba se na poprvé přihlásit.
  • Lekci  lze rezervovat bez nutnosti mailového či telefonického potvrzení dané rezervace.
  • Při zrušení jednotlivé lekce organizátorem budete o této změně informováni prostřednictvím  sms zprávy, telefonicky nebo e-mailem.
  • Rezervace přes online rezervační systém je považována za závaznou!
  • Danou rezervaci můžete v den konání kurzu zrušit (viz Storno podmínky) přes online rezervační systém, sms zprávou nebo telefonicky, nelze však e-mailem!
  • V rezervačním systému si lze zarezervovat  všech  15 lekcí dopředu Vámi vybraného kurzu podle data konání. Klikněte prosím kolonku ,,opakovat,, a otevře se Vám kalendář lekcí vybraných kurzů
  • Na lekce je nutné se hlásit přes online rezervační systém  i v případě, že máte zakoupenou permanentku!!!

STORNO PODMÍNKY

  • Rezervace na lekce se ruší nejpozději 2 hodiny před jejím začátkem  přes  online formulář, telefonicky nebo sms zprávou, nelze mailem. Při pozdním odhlášení a neúčasti na lekci se platí storno poplatek v plné výši vstupu!!!
  • Pokud si lekci zarezervujete nedopatřením, lze tuto akci bez jakékoliv sankce zrušit v intervalu 5 minut.

DODATKY

Vyhrazujeme si právo na pozdější změnu výše uvedených pravidel pro používání online rezervačního systému.

UPOZORNĚNÍ

Účastník cvičebních lekcí, pod vedením kvalifikovaných instruktorů prohlašuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a že se cvičení účastní na vlastní odpovědnost a vlastní riziko.

Intenzitu cvičení si každý účastník přizpůsobí svým schopnostem a taktéž svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Případné zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým lékařem a informovat o nich instruktora před začátkem činnosti (v případě, že ji lékař povolí). Instruktor nenese žádnou odpovědnost za případné zdravotní problémy vzniklé během lekce nebo po ní.

Osobám mladším 18-ti let je účast na lekcích dovolená jen v doprovodu a na odpovědnost rodiče nebo jiné dospělé osoby. Pohyb dětí v prostorech konání lekce je výlučně na odpovědnost rodiče nebo jiné dospělé osoby, která dítě na lekci doprovází.

Instruktor nenese žádnou odpovědnost za případné škody na zdraví a majetku způsobené dětmi bez dozoru. Taktéž za osobní věci odložené v šatně si zodpovídá účastník kurzu.

Účastník kurzu je povinný dbát pokynů instruktora a vstupovat do prostorů ve vhodném sportovním oblečení a obuvi.

Účastník zaplacením vstupného na lekci vyjadřuje souhlas s výše uvedeným prohlášením.