Gabriela Říhová- Kvasničková

Vystudovala  střední zdravotnickou školu v Praze, po jejím ukončení se začala věnovat závodnímu tanci, studovala na konzervatoři Jaroslava Ježka obor společenský tanec a v Olomouci FTKS obor trenér sportovního tance. Závodně tancovala latinskoamerické tance – kde si vytancovala mezinárodní třídu, stala se vícemistryní ČR v latinskoamerických formacích (r.1999). Od roku 1995 byla trenérkou dětských, juniorských a mládežnických tanečních párů, které byly několikanásobní mistři ČR družstev ve sportovním tanci. Se svými svěřenci se pravidelně účastnila tanečních soutěží nejen doma, ale i v zahraničí včetně Mistrovství světa. Zakladatelka tanečního klubu ALL- 4 – Dance Neratovice. Absolventka kurzu dětské jógy. Od roku 2008 se zaměřuje na volnočasové aktivity dětí a dospělých, organizování vdělávacích seminářů, kurzů a školení. Certifikovaná instruktorka Zumby pro dospělé. Několik let spolupracovala s Klubem EMPIRIE Zeleneč na Praze Východ, založila společnost GAPA pro VÁS – volnočasové centrum.

Marie Šulová

V roce 1992 jsem absolvovala kurz rytmické gymnastiky, potom kurzy aerobicu, bodystylingu, aquaaerobicu a začla jsem předcvičovat v různých fitness centrech. Pak ale do mého života vstoupila jóga, prostě jsem k ní dozrála. Prožívala jsem těžké období a mým heslem se stalo “Co tě nezabije, to tě posílí”. Jóga mi pomáhala a dodávala sílu a já se začala dál vzdělávat, navštěvovat mnoho seminářů a školení v oblasti jógy i duchovního rozvoje. Dnes vedu kurzy Power jógy, Gravid jógy i Jógu pro seniory. Jóga mě uklidnila, naučila sebelásce a sebepoznání a navedla na novou životní cestu. Toto chci dál předávat svým klientům a žákům, poznat své tělo a rozdávat radost.

Mgr. Zuzana Kašparová

Od tří let jsem se věnovala aerobiku. Nejprve u Vlaďky Barešové a později u Pavlíny Caltové, kde jsem cvičila převážně Team Show a náš tým byl nominován na mistrovství ČR, také jsem soutěžila jako jednotlivec a mám doma několik medailí. V té samé době jsem navštěvovala taneční kroužek. V šesté třídě jsem skončila s aerobikem a začala jsem se věnovat tanci, především hip-hopu a discodance v TS LYRA, kde jsme často vystupovaly a také jezdily na soutěže a několikrát jsme obdržely medailová umístění. Poté jsem přešla do Dance academy Prague, kde jsem tančila u Zizoe ve výběrové taneční skupině (Brownies). Momentálně působím v taneční skupině BDS v Brandýse nad Labem, kde tančím Street dance. Na základních školách vedu taneční kurzy aerobiku a street dance.

Mgr. Blanka Antošová

Mgr Blanka Antošová Kejiková studovala na Masarykově univerzitě v Brně obory-učitelství-ruština, psychologie (rok ukončení 1989) a odborná psychologie (1991).Terapeutická i lektorská praxe ji přivedly v roce 2004 k pohybové metodě Pilates a v roce 2005 absolvovala výcvik u Renaty Sabongui. Pravidelně se zůčastňuje workshopů se zahraničními  lektory -Ron Fletcher, Lolita San Miguel, Cathy Corey, Kyria Sabin. Její lekce jsou obohacené o poznatky z terapeutické praxe a celé cvičení tak dostává zdravotní a harmonizační presah.

Barbora Krulichová

Tancuje  od 4 let, 10 let jsem dělala balet a krátce také latinsko-americké tance. Na střední škole se začala věnovat  street dance a nastoupila krátce na to  do závodních složek Dance Academy Prague pod vedením dnes uznávaného tanečníka YEMIHO, kde stále stále aktivně tančí do dnes a věnuje se stylům hip hop, dancehall, vogue, funk nebo contemporary. Vede kurzy dancehallu a MTV dance pro dospělé a street dance pro děti.

Radek ,, Pajdis,, Baumel

tanci, konkrétně break dance se věnuje již řadu let.