Pohybové a relaxační studio Gabriely Říhové

Lektoři

Gabriela Říhová- Kvasničková

Střední zdravotnickou školu v Praze úspěšně zakončila a od té doby se její život točil kolem tance. Studovala na konzervatoři Jaroslava Ježka obor společenský tanec a v Olomouci získala titul FTKS v oboru trenér sportovního tance. Její tanec zahrnoval latinskoamerické tance, kde dosáhla mezinárodní třídy a stala se vícemistryní ČR v latinskoamerických formacích (1999). Již od roku 1995 působila jako trenérka dětských, juniorských a mládežnických tanečních párů, kteří se stali mistry ČR ve sportovním tanci. Své svěřence vedla na tanečních soutěžích doma i v zahraničí, včetně Mistrovství světa.

Je zakladatelkou tanečního klubu ALL-4-Dance Neratovice a absolventkou kurzu dětské jógy. Od roku 2008 se věnuje volnočasovým aktivitám dětí i dospělých, pořádá vzdělávací semináře, kurzy a školení. Je certifikovanou instruktorkou Zumby pro dospělé. Dlouhá léta spolupracovala s Klubem EMPIRIE Zeleneč na Praze Východ a založila společnost GAPA pro VÁS – volnočasové centrum. Její vášeň pro tanec ji provází celým životem.

Marie Šulová

V roce 1992 jsem úspěšně absolovala kurz rytmické gymnastiky, což bylo prvním krokem do světa pohybu. Postupem času jsem se zamilovala do aerobiku, bodystylingu a aquaaerobicu, a začala jsem předcvičovat v různých fitness centrech. Avšak můj život zásadně ovlivnil příchod jógy. Jednoduše jsem dozrála k tomuto úžasnému umění. Procházela jsem těžkým obdobím, ale heslo „Co tě nezabije, to tě posílí“ mi dodávalo odhodlání.

Jóga mi poskytla oporu a sílu během této cesty. Začala jsem se dále vzdělávat, účastnila jsem se mnoha seminářů a školení v oblasti jógy a duchovního rozvoje. Dnes vedu kurzy Power jógy, Gravid jógy a Jógy pro seniory. Jóga mi pomohla nalézt klid, sebelásku a sebepoznání, a ukázala mi novou životní cestu. Mým cílem je předat tuto moudrost svým klientům a žákům, pomáhat jim poznat svá těla a rozdávat radost.

Mgr. Zuzana Kašparová

Už od tří let jsem propadla kouzlu aerobiku. Nejprve pod vedením Vlaďky Barešové, později u Pavlíny Caltové. Team Show byla mou vášní, a náš tým byl nominován na mistrovství ČR. Jako jednotlivec jsem soutěžila, vyhrála několik medailí. V té době jsem však nezapomínala ani na taneční svět. V šesté třídě jsem opustila aerobik a začala se věnovat tanci. Hip-hop a discodance v TS LYRA byly mou novou cestou. Vystupovaly jsme, soutěžily, a medaile nebyly vzácností.

Přechod do Dance Academy Prague mě obohatil. U Zizoe v taneční skupině Brownies jsem zažila nezapomenutelné chvíle. Pár let jsem tančila ve skupině BDS v Brandýse nad Labem, nyní se věnuji lektorování Street dance a stavění soutěžních choreografií pro naše soutěžní týmy.

Mgr. Blanka Antošová

Mgr. Blanka Antošová Kejiková prošla vzděláním na Masarykově univerzitě v Brně, kde se zaměřila na obory učitelství ruštiny a psychologii. Absolvovala své studium v roce 1989 a v roce 1991 získala titul v oboru odborné psychologie. Její vášeň pro terapii a výuku ji však zavedla mnohem dál.

V roce 2004 objevila pohybovou metodu Pilates a začala aplikovat své znalosti z psychologie v kombinaci s tímto revolučním přístupem. V roce 2005 se rozhodla rozšířit své schopnosti a účastnila se výcviku u renomované Renaty Sabongui. Nicméně to bylo jen začátek jejího neustálého hledání dokonalosti.

Její zájem o osobní růst ji pravidelně přivádí k workshopům a seminářům pořádaným zahraničními lektory, jako jsou Ron Fletcher, Lolita San Miguel, Cathy Corey a Kyria Sabin. Tyto zkušenosti nejen posilují její dovednosti, ale také přinášejí nové pohledy na pohybové techniky.

Její lekce jsou jako otevřená kniha, do které přináší moudrost a poznatky z terapeutické praxe. Její cvičení mají hluboký zdravotní a harmonizační rozměr, který přesahuje pouhou fyzickou aktivitu. Blanka Antošová Kejiková je nejen instruktorkou, ale také průvodcem k celkové pohodě a rovnováze těla i mysli.

Markéta Řepová

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

 

Radek ,, Pajdis,, Baumel

Radek „Pajdis“ Baumel – to jméno je neodmyslitelně spojeno s vášní pro break dance. Srdcem a duší jsem tanečníkem, který se věnuje tomuto ohromujícímu umění již mnoho let. Mé taneční pohyby vyprávějí příběh – příběh rytmu, vášně a neuvěřitelné energie.

Od prvního okamžiku, kdy jsem spatřil break dance, jsem věděl, že to je to pravé. Kombinace tance a hudby se stala mou formou sebevyjádření. Zlepšování svých dovedností a zdokonalování technik mě naplňuje každým dnem. Každý krok je výzvou, kterou rád přijmu.

Soutěže, vystoupení a setkání s dalšími tanečníky mě posouvají kupředu. Ale věřte mi, pro mě jde nejen o soutěže. Jde o to, sdílet svou vášeň s lidmi, inspirující je a neustále se zdokonalovat.

Allan Lemaja

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.