Pohybové a relaxační studio Gabriely Říhové

Historie taneční Studio 4 You

Gabriela Kvasničková Říhová, vášnivá tanečnice s bohatým životním příběhem, stojí  v čele našeho tanečního a pohybového studia od samého začátku. Ona dala ožít své myšlence v hlavě. Její cesta k tanci začala v tanečních  na Střední zdravotnické školy v Praze. Následně studovala společenský tanec na konzervatoři Jaroslava Ježka a v Olomouci získala prestižní trenérský titul FTKS. Její kariéra v latinskoamerických  tancích jí přinesla mezinárodní uznání, účast na mnoha tanečních soutěžích v zahraničí a  v roce 1999 získala titul vícemistryně ČR v latinskoamerických formacích pod vedením dnes velmi uznávaného tanečníka a porotce STARDANCE Jana Tománka

Gabriela sama nejen tancovala, ale také se od roku 1994 věnovala trénování  malých  talentů ve sportovním tanci. Její svěřenci pod jejím vedením dosáhli mnoha významných úspěchů v ČR, získali několik mistrovských titulů, úspěšní byli  i za hranicemi. Vedle tance se Gabriela také věnovala dalším aktivitám – spoluzaložila  taneční klub ALL-4-Dance v Neratovicích a později volnočasové centrum GAPA v Kostelci nad Labem.

Po letech spolupráce s různými tanečními studii se v roce 2011 rozhodla založit  studio vlastní– Studio 4 You. Zázemí a základnu našla v Kostelci nad Labem v prostorách ZŠ. Mezi prvními tanečníky byly děti převážně ze školy a školky v Kostelci, později se začaly přidávat děti z okolních vesnic a měst.

Začátky byly náročné, všechny taneční lekce vedla  Gabriela zcela sama. S rostoucí poptávkou po lekcích nejen pro děti, s přibývajícími dětmi a kurzy bylo  potřeba rozšířit lektorský tým a tak přichází do studia lektorská posila Zuzana Kašparová a pro lekce pilates Mgr Blanka Antošová. Studio se mohlo po dvou letech od založení pochlubit týmy, které dominovaly na tanečních soutěžích. V současné době má Studio cca 120 členů, skvělý lektorský tým, úžasnou ,,rodinu,, partu nadšených dětí, kteří na sobě chtějí makat a neustále se zlepšovat a skvělé rodiče, kteří jdou s námi do všeho!!!

Všem patří velké díky!

Nejen Gabriela, ale i další lektoři, jako Mgr. Zuzana Kašparová a Mgr. Blanka Antošová Kejiková, přinesli do studia své unikátní dovednosti, zkušenosti a schopnosti.

Studio 4 You se za roky své existence neustále posouvá vpřed, od latinskoamerických tanců, show dance,  break dance až po street dance, pilates, jógu a fit dance. Ale stále zůstalo věrné svému poslání: Přinášet dětem i dospělím radost z pohybu, trávit smysluplně volný čas a neustále rozvýjet schopnosti mladých tanečníků  a podporovat jejich růst.

Dnes je Studio 4 You domovem pro celou řadu studentů a tanečních instruktorů. S bohatou paletou kurzů a aktivit nás čekají další roky plné radosti, pohybu a úspěchů. Vítejte v naší taneční rodině!